Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY

Mercedes-Benz GLK 250 CDI BlueEFFICENCY

 • AUX
 • Auxiliary heating
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Cruise Control
 • Dritat Automatike
 • Dritat BiXenon
 • ECO Start/Stop
 • Ganxho Trajno
 • Kompjuter Bordi
 • LED
 • Pasqyra Me Erresim Automatik
 • Pasqyrat Me Komandim
 • Pasqyrat Me Palosje Elektrike
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para Dhe Prapa
 • Sensore Shiu
 • Sistem Navigacioni
 • Sport Packet
 • Xhama Te Zi
€13 500
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLK
Kilometrazhi 249.000Km
Lloji I Karburantit Diesel
Viti prodhimit 2011
Kambio Automatik
Drive 4Matic
Exterior Color Gri E Erret
Interior Color Grey