VW CADDY 2.0 TDI ///BLUEMOTION///

VW CADDY 2.0 TDI ///BLUEMOTION///

 • AUX
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Cruise Control
 • Distronic
 • Dritat Automatike
 • ECO Start/Stop
 • Ganxho Trajno
 • Kompjuter Bordi
 • Pasqyra Me Erresim Automatik
 • Pasqyrat Me Komandim
 • Pasqyrat Me Palosje Elektrike
 • Sedile Me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para Dhe Prapa
 • Sensore Shiu
 • Sistem Navigacioni
 • USB
 • Xhama Te Zi
€19 500
Marka Volkswagen
Modeli CADDY
Kilometrazhi 203.000Km
Lloji I Karburantit Diesel
Viti prodhimit 2017
Kambio Automatik
Drive AWD
Exterior Color Brown
Interior Color Black