Mercedes-Benz S 400d //4Matic// ///AMG Style///

Mercedes-Benz S 400d //4Matic// ///AMG Style///

 • Impiant Muzike Burmester
 • TV
 • AUX
 • Auxiliary heating
 • Bagazhi Me Buton
 • Bluetooth
 • CD player
 • Central locking
 • Cruise Control
 • Dritat Automatike
 • Dritat BiXenon
 • Dyer Me Thithje
 • ECO Start/Stop
 • Kamera 360°
 • Keyless-GO
 • Kompjuter Bordi
 • LED
 • Panoramic Roof
 • Pasqyra Me Erresim Automatik
 • Pasqyrat Me Komandim
 • Pasqyrat Me Palosje Elektrike
 • Perde Anesore
 • Perde Fundore
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Me Ftohje
 • Sedile Me Ftohje Prapa
 • Sedile Me Masazh Para
 • Sedile Me Masazh Prapa
 • Sedile Me Memorje
 • Sedile Me Ngrohje
 • Sedile Me Ngrohje Prapa
 • Sensore Parkimi Para Dhe Prapa
 • Sensore Shiu
 • Sinjalizues Parakalimi
 • Sistem Navigacioni
 • Sport Packet
 • Timon i Pozicionueshem
 • USB
 • Xhama Te Zi
Marka Mercedes-Benz
Modeli S-Class
Kilometrazhi 195.000Km
Lloji I Karburantit Diesel
Viti prodhimit 2019
Kambio Automatik
Drive 4Matic
Exterior Color Black
Interior Color Beige